Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği / Carton Board Packaging Manufacturers Association

Fevzi A.Ş. Bobst Tanıtım Toplantısı Yapıldı | 15/06/2011

Feyzi Matbaa Ve Gıda Sanayi Makinaları Mümessillik Ve Tic. A.Ş. bu yılki tanıtım toplantısını 15 Haziran 2011 tarihinde SwissOtel The Bosphorus'te gerçekleştirdi.

KASAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Attila Cömert'in ev sahipliğinde organize edilen toplantı sabah kahvaltısı ertesinde başladı.Sayın Attila Cömert ve Feyzi A.Ş. Genel Müdürü Sayın İbrahim Çağlar'ın açılış konuşmalarından sonra iki bölüm olarak yapılan tanıtım sunularına geçildi.

Birinci bölümde Bobst Teknik Pazarlama ve Demonstrasyon Merkezi Başkanı Mr. Sandro Gubinelli, Bobst Firmasının küresel sektöre bakış açısının, güncel şartlar çerçevesinde nasıl oluştuğunu anlattı. Bobst varak makinalarındaki teknik gelişmeleri anlatan Mr. Jan Frederic'in vurguladığı en önemli nokta ise Bobst'un "0 Hata" sağlama hedefi oldu. Saptadıklara hedeflere göre yeni oluşturulan ürün yelpazesinde, teknoloji ve kapasite açısından bakılınca Nova, Vision, Expert ve Master serilerinin üreticilerin ihtiyaçlarına ne tür olanaklarla cevap verebileceği konusunda ilginç örnekler sundu.

İkinci bölümde ise, kesim makinalarındaki teknik gelişmeleri sunan Mr. Jan Frederic, gelinen noktada özellikle ayar ve duruş sürelerinin optimize edilmesindeki önemli gelişmeleri üyelerimize aktardı. Bobst katlama ve yapıştırma makinaları satış müdürü Mr. David Stanley de Bobst'un bu ürünlerinde ki gelişmeleri, canlı video çekimleri eşliğinde sundu.Yukarı