Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği / Carton Board Packaging Manufacturers Association

KASAD & Sekamsan Karton Ambalaj Semineri | 17/05/2017

KASAD Başkanı Alican Duran, üyemiz Sekamsan Genel Müdürü Cemal Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Melike Erdoğan Gürsoy'u plaketle ödüllendirdi.

Sektörümüzün en çok gereksinim duyduğu konulardan birisinin de bilgi ve eğitimli çalışanlar olduğunu düşünüyoruz. Bu amaçla biz de derneğimiz ve eğitime verdiği desteği her vesileyle gösteren değerli üyemiz Sekamsan Kağıtçılık firmasının katkılarıyla ana teması "Gıda Ambalajı" olan bu seminerimizi 92 kişilik katılımla gerçekleştirdik. Sekamsan Genel Müdürü Cemal Erdoğan ve Sekamsan Yönetim Kurulu Üyesi Melike Erdoğan sektörümüze olan değerli katkısı nedeniyle KASAD Başkanı Alican Duran tarafından plaketle ödüllendirdi..

Tabii KASAD ailesinin diğer iki değerli üyesinin eğitimci desteği de olmasaydı, seminerimizi bu kapsamda yapmamız mümkün olamayacaktı. İşletmelerimizin rekabet gücüne katkıda bulunacağına inandığımız bu eğitimimize KASAD Genel Sekreteri Erol Gül yanında, gönüllü eğitimci desteği veren üyelerimiz Heidelberg Türkiye ve yurt dışından gıda ambalajı ve uluslararası mevzuat konusunda getirdiği uzmanla özellikle ana temamıza katkıda bulunan TOYO Matbaa Mürekkepleri firmalarımıza teşekkür ediyoruz.

- See more at: http://www.kasad.org.tr/basin-odasi/duyurular/kasad-sekamsan-karton-ambalaj-semineri/#sthash.17US0LV0.dpuf

Yukarı