Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği / Carton Board Packaging Manufacturers Association

TÜBİTAK MAM 4. Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresi ve 3. SAFE Consortium Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi | 07/06/2011

Tübitak Marmara Araştırma Merkezi (MAM), 4. Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresi ve 3. SAFE Consortium Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi'ni, 12-14 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriyor. Ayrıca, ortak kongre, iki FP7 etkinliği ile de paralel olarak gerçekleştiriyor.

Kongre aynı zamanda; SAFETechnoPACK-Uluslararası Gıda Ambalajlama Konferansı ve MYCORED (Gıda ve Yem Tedarik Zincirlerinde Dünya Çapında Mikotoksin Azaltımı İçin Yenilikçi Bütünleşik Stratejiler) ve 2. Akdeniz Ülkeleri Mikotoksin ve Toksijenik Küfler Çalıştayı toplantıları ile paralel olarak gerçekleştiriliyor.

Kongre Türkçe ve İngilizce olarak yapılacak olup, bütün ortaklaşa etkinliklerin, gıda ve beslenme alanlarında söz sahibi bilim insanlarının (gıda bilimi ve teknolojisi, beslenme ve tıp uzmanları gibi) ürettikleri bilimsel verilerin, özellikle endüstriyel alanı da kapsayacak şekilde tüm sektör mensuplarıyla paylaşılmasına yönelik bir platform oluşturulmasını sağlayacağı özellikle belirtiliyor.

Daha geniş ve güncel bilgilere "TÜBİTAK MAM 4. Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresi ve 3. SAFE Consortium Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi" sitesinden erişebilirsiniz.

Yukarı